Intencje Mszalne:
Niedziela (24. III. 2024 r.)
7:00 –+za dusze w czyśćcu cierpiące
9:00 –+Sylwestra i Stanisław Czaplak w r. śm.
11:00 w intencji parafian.
15:00- kaplica Brzegi Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę
Matki Najświętszej Maciusia 3 r. ur. dla dziecka i całej rodziny.
17:00- +w rocz. śm. Maria i Stanisław Taras.
Wielki Poniedziałek (25. III. 2024 r.)
7:00 1)+Anna Maj (od córki Aleksandry i syna Tomasza).
2) +Jan Baran (od chrześniaka Zbigniewa z rodziną).
Wielki Wtorek (26. III. 2024 r.)
18:00 1)+Artur Kozik (od rodziny Talagów).
2) +Janina Chytroś (od rodziny Kąckich).
Wielka Środa (27. III. 2024 r.)
18:00 1)+Jeleń Maria w 2 rocz. śm.(od męża, synów i córki z rodzinami).
2) +Maria Zielińska (od kuzynki Lucyny Szeląg Marszałek z rodziną).
Wielki Czwartek (28. III. 2024r.)
18:00 – 1)+Janina Drożdż (od sąsiadów Moniki i Wojciecha Jakubiec).
2) +Emilia Nagięć (od rodziny Mleczko).
Wielki Piątek (29. III. 2024 r.)
18:00 Liturgia Męki Pańskiej.
Wielka Sobota (30. III. 2024 r.)
18:00 1) w intencji parafian
2) +w 18 r. śm. Henryka Młynarskiego jego rodziców i teściów.
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (31. III. 2024 r.)
7:00 –+Antoni Świder w rocz. śm. Janina żona, syn Władysław i ich
rodziców, Maria Krystjan i Franciszek mąż.
9:00 –+Stefan Sroka w 3 rocz. śm.
11:00 w intencji Bogu wiadomej.
15:00- kaplica Brzegi +Stanisława Talaga (od rodz. Krasoń).
17:00- +Ludwik Czaplak, Krystyna żona, Józefa Wieczorek i
Stanisław Czaplak
ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE.
WIELKI CZWARTEK
godz. 18:00- Msza Święta Wieczerzy Pańskiej.
Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy do godz. 22:00.
godz.21:00- Adoracja prowadzona przez Scholę z Brzegów.
WIELKI PIĄTEK
godz.9:00 – 15:00- Indywidualna Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy oraz Róże Różańcowe.
godz.15:00 – Droga Krzyżowa i Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
godz.18:00- Liturgia Męki Pańskiej.
Całonocna adoracja Pana Jezusa w Grobie.
20:00 – 01:00 – Brzegi.
21:00- Adoracja prowadzona przez Scholę z Grabia.
01:00 – 05:00 – Grabie.
05:00 – 09:00 – Podgrabie.
10:00 – 12:00 – Adoracja indywidualna.
12:00 – 14:00 – Grabie.
14:00 – 15:00 – młodzież i dzieci całej parafii.
15:00 – 16:30 – Podgrabie.
16:30 – 17:30 – Brzegi.
WIELKA SOBOTA
Święcenie pokarmów wielkanocnych.
9:00 i 10:00 – w kościele.
10:30 – na Szczurowie
11:00 – na Brzegach (Campus Misericordiae).
12:00 – na Podgrabiu.
GODZ.18:00- Wigilia Paschalna i Procesja Rezurekcyjna.