XVI Niedziela zwykła 21.VII.2024r.

W poniedziałek- święto św. Marii Magdaleny.

We wtorek- święto św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy oraz różaniec z modlitwami do św. Józefa przed Mszą Świętą wieczorną.

W środę –wspomnienie św. Kingi, dziewicy, a także Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, po Mszy Świętej wieczornej.

W czwartek-święto św. Jakuba apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Będziemy modlić się za wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i odpowiedzialność na drodze. Po Mszy Świętej będzie błogosławieństwo pojazdów i kierowców.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu, przed Mszą Świętą wieczorną.

W piątek- wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP.

W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Przy okazji składka na pojazdy dla misjonarzy – 1 grosz za każdy przejechany kilometr.

Przez okres wakacji w naszej parafii, nie ma Mszy Świętej wieczornej niedzielnej o godz.17:00.

W dniach od 6 do 11 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Tradycyjnie w tej pielgrzymce będzie brała udział Grupa Niepołomicka. Zapisy na Pielgrzymkę rozpoczną się 1 sierpnia w Parafii 10 Tysięcy Męczenników w Niepołomicach w Rynku. Już dziś zachęcamy, aby wspólnie wyruszyć na pielgrzymi szlak. Kto jednak z różnych powodów nie może pielgrzymować, ma okazję włączyć się duchowo w dzieło pielgrzymki poprzez  tzw. BANK MODLITWY. Jeśli ktoś ma intencję, w której szczególnie się modli i chce, aby została włączona do modlitwy różańcowej w trakcie drogi, można ją zapisaną na kartce i wrzucić do specjalnie oznaczonej skrzynki w naszym kościele do 4 sierpnia włącznie. Ewentualne ofiary złożone przy tej okazji będą wsparciem organizacji grupy z Niepołomic.

Podziękowanie za sprzątanie kościoła i kwiaty.

Wszystkich chętnych do prac przy ogrodzie parafialnym, prosimy we wtorek na godz.9:00. Wszelkie informacje pod nr tel. 12 281 25 99.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz doświadczenia bliskości Zbawiciela i Jego Najświętszej Matki.